Rebel’s Agenda to papierowy planer, który pomaga nadać strukturę działaniom i wspiera prowadzenie biznesu.


Porządkująca struktura.

Gdy prowadzisz biznes, masz dużo na głowie. Planer Rebel’s Agenda pomoże Ci się zorganizować – uporządkować kalendarz, planować biznes, postawić cele, zaplanować projekty, zarządzić czasem, pamiętać o finansach, ułatwić wykonywanie codziennych działań. Pisanie odręczne pomoże Ci się skupić i przetwarzać informacje. Planer zawiera wyłącznie sprawdzone narzędzia.

Biznes w jednym miejscu.

Planer Rebel’s Agenda to kopalnia wiedzy. Zawiera narzędzia biznesowe i instrukcje jak z nich korzysać. Podpowiedzi, ściągi, notatki i listy, których potrzebujesz, aby osiągać wyniki biznesowe. Wykorzystaj planer by zaplanować swój marketing, cele roczne, miesięczne i tygodniowe, zidentyfikuj docelowego klienta, planuj nowe produkty i działania w social media, zapisuj pomysły na bloga, twórz listy to-do, planuj prezentacje. 

Profesjonalny wygląd.

Koniec z zeszycikami w zwierzątka na biznesowych spotkaniach. Planer Rebel’s Agenda to połączenie funkcjonalności, najwyższej jakości wykonania i profesjonalnego projektu. Notes, którego nie powstydzisz się na poważnym spotkaniu. A dodatkowo zawiera specjalne strony ułatwiające robienie notatek podczas spotkań. 

Fakty

Wskazówki biznesowe.

Planer Rebel’s Agenda zawiera przydatne wskazówki biznesowe, ściągi, porady i podpowiedzi, które zebraliśmy i opracowaliśmy na podstawie projektów z naszymi klientami. Planowanie 6 miesięcy i 26 tygodni, 15 różnych projektów i rozkładów stron, 8 biznesowych narzędzi, miejsce na notatki i mind mapy.

Idealny rozmiar Planera.

Rozmiar A5, 192 strony, biały, wysokiej jakości papier. Przyjemna w dotyku(tzw. soft touch) twarda okładka książkowa planera z zaokrąglonymi rogami. Wykorzystywany materiał utrudnia ześlizgiwanie się przedmotów (np telefonu) z planera. Planer nie jest datowany jak klasyczny kalendarz – dzieki czemu możesz rozpocząć korzystanie z niego kiedy tylko chcesz. 

Super funkcjonalności.

Trzy kolory zakładek – czerwona, szara i czarna, do zaznaczania różnych elementów planera. Pętelka, która pozwala na przyczepienie kluczy, karty do drzwi, identyfikatora albo…maskotki. Jak widzisz, planer Rebel’s Agenda to nie jest zwykły notes 🙂

Każdy przedsiębiorca musi być trochę buntownikiem. Zaczepny, oryginalny, niepowstrzymany… Dlatego też każdy może korzystać z Rebel’s Agenda po swojemu. Ale żeby pomóc zabieganym biznesowym rewolucjonistom wypełniliśmy go naszymi sprawdzonymi narzędziami.


Planowanie.

– Zaplanuj swoje cele i kroki do ich osiągnięcia
– Zarządzaj projektami i zadaniami
– Planuj najbliższe 6 miesięcy i 26 tygodni
– Notuj wydatki i przychody
– Twórz własne listy
– Notuj zadania do wykonania (to-do)

Biznes.

– Zidentyfikuj docelowego klienta, który będzie od Ciebie kupował
– Zastanów się jakich produktów potrzebuje i jak do niego dotrzeć
– Rób burze mózgów
– Przygotuj plan dla nowego produktu 
– Stwórz zarys prezentacji
– Stwórz model biznesowy z Business Model Canvas

Planer został zaprojektowany w ten sposób, że można rozpocząć korzystanie z niego w każdym momencie – nie ma więc wydrukowanych dat. Natomiast jest przygotowany do tego, aby wpisywać konkretne nazwy miesięcy, nr dni miesiąca, nazwy dni tygodnia i dzięki temu odpowiednio planować, zgodnie z kalendarzem.

izaCropBardzo mi się spodobały te pierwsze strony z planowaniem z perspektywy dużego celu i rozkładania tego najpierw na cele, potem na miesiące i w końcu na działania. Jak dla mnie to coś więcej niż planer:)
— Iza Wojtaszek, CVnaWymiar.pl

PeterPomysł planera biznesowego spodobał mi się, kiedy tylko o nim usłyszałem. Ale kiedy zacząłem go używać, planer okazał się jeszcze lepszy. Obejmuje wiele obszarów, którymi należy się zająć kiedy prowadzi się biznes – od planowania dużych celów, przez ustanawianie działań, do definiowania docelowego klienta.
— Peter Zvirinsky, InfoDiagram.com

AniaWalkowskaCzasami wystarczy długopis i dobry planer do tego, żeby ujażmić nieograniczony potencjał Twojego mózgu. Rebel’s Agenda to idealne rozwiązanie dla niezwykle kreatywnych startupowców.
— Anna Walkowska, Dyrektor StartupGrindWarsaw

Kamil-ZieglerRebel’s Agenda to rewelacyjne narzędzie do planowania Twojego biznesu (lub założenia nowego!) na najbliższe 6 miesięcy.Miesięczne planowanie i notatki ze spotkań są bardzo przydatne, ale najbardziej lubię sekcje Nowe Pomysły, Duże Marzenia i Wielkie Cele. Planer pomaga mi być zmotywowanym i dobrze zorganizowanym. Polecam wszystkim Biznesowym Buntownikom!
— Kamil Ziegler, www.AppetiteForEducation

Planer Rebel’s Agenda wykorzystywany jest już w wielu krajach na całym świecie – w USA, Kanadzie, Australii, Brazylii, Filipinach, Francji, Portugalii, Niemczech, Grecji Wielkiej Brytanii, Polsce…

Korzystają z niego indywidualni przedsiębiorcy, pracownicy korpo, osoby zarządzające projektami.

Dołącz do tysięcy osób, które już usprawniają swój biznes dzięki Rebel’s Agenda.